f Skośny pędzel HAKURO H85 - Bluszczowo ... BLOG
poniedziałek, 21 lipca 2014

Skośny pędzelek daje nam kilka możliwości wykorzystania i jest bardzo tani w porównaniu do innych pędzli na przykład tych do twarzy. HAKURO H85 to koszt około 10 zł. Pędzel wykonany z wysokiej jakości syntetycznego włosia. Bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Schnie wręcz błyskawicznie. Skuwka lekko spłaszczona. Nie zauważyłam żeby wypadało z niego włosie. Idealnie sztywny i miękki.


Zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem idealny do odkreślania brwi. Bezproblemowo nałożymy nim cienie. Jest bardzo precyzyjny dzięki czemu nie robi plam czy smug. Można nakładać idealnie prostą kreskę lub bardziej miękką. Idealny łuk brwiowy już nie stanowi problemu.


Malowanie kreski na powiece cieniem lub jej wydłużenie także nie stanowi problemu. Kreskę namalować można przecież nie tylko czarnym linerem. Doskonale rozprowadzi także cienie na dolnej powiece czy rozświetli wewnętrzny kącik oka. Pomocny może być także do konturowania ust.Ja swój pędzelek wykorzystuję do nakładania henny na brwi i rzęsy. Za pierwszym razem bałam się, że może henna  jakoś go zniszczy lub zafarbuje. Myślałam też że w jakiś sposób może stać się szorstki. Nic takiego jednak się nie stało. Po nałożeniu od razu go myję i nie ma najmniejszego problemu.


Świetny, niedrogi i uniwersalny. Doskonale spełnia swoje funkcje. Teraz nie wyobrażam sobie nie mieć go w mojej pędzelkowej kolekcji. Znakomicie spełnia swoje funkcje. Myślę, że jak za tę cenę tym bardziej można sobie na niego pozwolić. 

Polecam :))

2 komentarze: